sobota, 13 maja 2023r.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji elbląskiej pw. św. Józefa zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się 4 czerwca 2023 w Kwidzynie o godzinie 13.30 na Placu św. Jana Pawła II (przy teatrze) a zakończy się Festynem Rodzinnym na placu pod Gdaniskiem.

www.marsz.org                      www.elblag.srk.opoka.org.pl

piątek, 12 maja 2023r.

W dniu 10 maja 2023 r. w naszym kościele odbyła się uroczystość pogrzebowa śp. Barbary Sadowskiej, mamy m. In. O. Tomasza i O. Macieja Sadowskich.

piątek, 12 maja 2023r.

W sobotę, 13 maja, obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, wspominamy 42 rocznicę zamachu na Jana Pawła II na placu św. Piotra w Rzymie. Zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.30 Msza św., po niej różaniec fatimski i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Nasze modlitewne spotkanie zakończymy apelem jasnogórskim.

Zapraszam ze świecami do wspólnej modlitwy.

czwartek, 20 kwietnia 2023r.

Wywiad z ks. Zenonem Szerle