Ogłoszenia parafialne na 2 niedzielę Wielkiego Postu, rok A       12.03.2017r

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, w tym tygodniu zapraszam z ul. Akacjowej i Jaśminowej p. Irenę Kuszyńską, Danutę Malinowską, Janinę Romanowską. Proszę aby w okresie Wielkiego Postu nie stawiać kwiatów przy ołtarzu.

2. Dziękuje serdecznie za wypranie komż dla ministrantów, Bóg zapłać.

3. Dziękuje serdecznie za pomoc w plantowaniu ziemi przy plebanii, Bóg zapłać.

4. Dziękuje serdecznie za wykonanie uszaków do ołtarzy bocznych, Bóg zapłać.

5. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na inwestycję w naszej parafii, za ofiary moje serdeczne Bóg zapłać.

6. Zachęcam i zapraszam do śpiewania w niedzielę Gorzkich Ĺťali, w naszej parafii po Mszy św. o godz. 9.30.

7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

8. Dzisiaj o godz. 16.00 kolejne spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby odbyć kurs przedmałżeński w naszej parafii, zapraszam.

9. W tym tygodniu, we wtorek spowiadam w Kwidzynie, Msza św. o godz. 7.00.

10. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a następnie Msza św. o godz. 17.00.
Ofiary zbierane na tacę w piątki Wielkiego Postu są przeznaczone na kwiaty do grobu pańskiego, za ofiary serdeczne Bóg zapłać. Jeśli ktokolwiek chciałby złożyć ofiarę na kwiaty może to uczynić również wrzucając do skrzyneczki przy ołtarzu.

11. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam kandydatów klas ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Przeczytać intencję.

13. W tym roku rekolekcję wielkopostne w naszej parafii odbędą się przed czwartą niedzielą Wielkiego Postu, od czwartku do soboty, tj. od 23 do 25 marca 2017r.

14. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

15. Zachęcam do nabywania paschalików, czyli świec na stół wielkanocny.

16. Zawiązek małżeński zamierzają zawrzeć:
Zapowiedź III:
Daniel Maroń, kawaler, Olszanica, loco
Monika Leśniewska, panna, Kwidzyn, św. Jan
Zapowiedź I:
Krzysztof Rosziewski, kawaler, Sadlinki, loco
Kamila Wiśniewska, panna, Janowo
Krzysztof Karpiński, kawaler, Sadlinki, loco
Ewelina Zybała, panna, Kwidzyn, św. Jan

17. Ogłoszenie: Drodzy rodzice
Do dnia 17.03.2017r. (w godz. 7.40 – 15.20) w sekretariacie Zespołu Szkół w Sadlinkach trwają zapisy do klasy I Szkoły Podstawowej dzieci urodzonych w roku 2010.
Szczegóły oraz druki do zapisania dziecka na stronie internetowej szkoły: www.zssadlinki.pl

18. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie: śp Romana Kułakowskiego z Korzeniewa, l. 62, w Jego intencji: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…