Ogłoszenia parafialne na 4 niedzielę Wielkiego Postu, rok A              26.03.2017r

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, w tym tygodniu zapraszam p. Janinę Wnętrzak, Bogusławę Jewgiejuk, Małgorzatę Dyka. Proszę aby w okresie Wielkiego Postu nie stawiać kwiatów przy ołtarzu.

2. W dniu wczorajszym zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne. Moje serdeczne podziękowanie wam wszystkim za udział, za korzystanie z sakramentów św. Dziękuje za pomoc, i tę w kuchni, i w kościele, dziękuje za ciasto. Dziękuje za ofiary pieniężne. Wszystkim za wszystko składam moje serdeczne Bóg zapłać.

3. Zachęcam i zapraszam do śpiewania w niedzielę Gorzkich Ĺťali, w naszej parafii po Mszy św. o godz. 9.30.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas gimnazjalnych.

5. Dzisiaj o godz. 16.00 kolejne spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby odbyć kurs przedmałżeński w naszej parafii, zapraszam.

6. W tym tygodniu spowiadam w dekanacie, dlatego w poniedziałek, środę, czwartek i w sobotę Msza św. o godz. 8.00, we wtorek i w piątek o godz. 17.00.

7. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a następnie Msza św. o godz. 17.00 i 18.00.

Ofiary zbierane na tacę w piątki Wielkiego Postu są przeznaczone na kwiaty do grobu pańskiego, za ofiary serdeczne Bóg zapłać. Jeśli ktokolwiek chciałby złożyć ofiarę na kwiaty może to uczynić również wrzucając do skrzyneczki przy ołtarzu.

8. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólny różaniec oraz nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

9. Za tydzień I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Ĺťywego Różańca po Mszy św. o godz. 9.30, i wystawienie Najświętszego sakramentu na wszystkich Mszach św., zapraszam.

11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł oraz „Małego Gościa” w cenie 4zł.

12. Zachęcam do nabywania paschalików, czyli świec na stół wielkanocny.

13. Zawiązek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Zapowiedź III:

Krzysztof Rosziewski, kawaler, Sadlinki, loco

Kamila Wiśniewska, panna, Janowo

Krzysztof Karpiński, kawaler, Sadlinki, loco

Ewelina Zybała, panna, Kwidzyn, św. Jan

Zapowiedź II:

Wojciech Ostrowski, kawaler, Kaniczni, Nebrowo Wielkie

Klaudia Romanowska, panna, Karpiny, loco

Zapowiedź I:

Tomasz Choma, kawaler, Karpiny, loco

Magdalena Tuszyńska, panna, Rakowiec, św. Antoni