Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocną, rok A                           23.04.2017

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam z ul. Akacjowej p. Teresę Sadowską, Irenę Koralewską, Martę Kołecką, Hannę Szumińską.

2. Dzisiaj w drugą niedzielę Wielkanocną obchodzimy uroczystość Miłosierdzia Bożego, po komunii św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam kandydatów klas ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa, zapraszam na spotkanie również rodziców.

4. Jutro, liturgiczny obchód uroczystości św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji elbląskiej. Msze św. o godz. 17.00 i 18.00.

5. We wtorek święto św. Marka, Ewangelisty, a w sobotę św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy; w tym dniu przypada także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego z czasów II wojny światowej.

6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00złz z filmem na płycie DVD.

7. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone dla ofiar wojny w Syrii.

8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie rodziców klas II, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I komunii św.

Zapowiedź I:

Łukasz Liberacki, kawaler, Olszanica, loco