Ogłoszenia parafialne na 25 niedzielę zwykła, rok A                                           24.09.17

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za kwiaty, w tym tygodniu zapraszam p. Marlenę Wiercińską, Małgorzatę Winiarską, Ewę Rutka, Iwonę Treder, Katarzynę Puczkowską, Jolantę Ketz.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z I klas ponadgimnazjalnych i starszych na pierwsze powakacyjne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

3, A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas II i III gimnazjum wraz z rodzicami, którzy chcieliby rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

6. Zapraszam chłopców, którzy są i którzy chcieliby zostać ministrantami do służby przy ołtarzu na niedzielne Msze św. jak również w tygodniu.

7. Związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Zapowiedź III:

Marcin Gburczyk, kawaler, Sadlinki

Justyna Gutkowska, panna, Sadlinki

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi proszony jest o kontakt z księdzem proboszczem.

8. Zapraszam wszystkie małżeństwa sakramentalne z naszej parafii na wspólne radosne świętowanie  odnowienia przysięgi małżeńskiej. Zapraszam w imieniu wspólnoty Domowego Kościoła aby zgromadzić się w naszej Elbląskiej Katedrze i wobec naszego Biskupa ponowić ślubowanie miłości, wierności, uczciwości i wytrwania aż do śmierci. Zapraszam 30 września 2017 roku na godzinę 15.00 na  JUBILEUSZ SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA. Po uroczystej Mszy jest przewidziany wspólny poczęstunek przy kawie. Aby się dobrze przygotować do tego wydarzenia, jest prośba o telefoniczne /502 252 562/ lub e-mailowe /dkelblag@gmail.com/ zgłoszenie. Więcej informacji na https://jubileuszmalzenski.blogspot.com/ i na tablicy ogłoszeń.

9. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, zapraszam do bardziej gorliwego odmawiania różańca, w naszej parafii nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 9.00, a od poniedziałku do soboty w październiku codziennie o godz. 16.30, zapraszam.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

11. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Janusza Demko z Sadlinek, l. 47, w Jego intencji: Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…