Ogłoszenia parafialne na 25 niedzielę zwykła, rok A                                           24.09.17

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za kwiaty, w tym tygodniu zapraszam p. Marlenę Wiercińską, Małgorzatę Winiarską, Ewę Rutka, Iwonę Treder, Katarzynę Puczkowską, Jolantę Ketz.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z I klas ponadgimnazjalnych i starszych na pierwsze powakacyjne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

3, A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas II i III gimnazjum wraz z rodzicami, którzy chcieliby rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

6. Zapraszam chłopców, którzy są i którzy chcieliby zostać ministrantami do służby przy ołtarzu na niedzielne Msze św. jak również w tygodniu.

Zapowiedź III:

Marcin Gburczyk, kawaler, Sadlinki

Justyna Gutkowska, panna, Sadlinki

8. Zapraszam wszystkie małżeństwa sakramentalne z naszej parafii na wspólne radosne świętowanie  odnowienia przysięgi małżeńskiej. Zapraszam w imieniu wspólnoty Domowego Kościoła aby zgromadzić się w naszej Elbląskiej Katedrze i wobec naszego Biskupa ponowić ślubowanie miłości, wierności, uczciwości i wytrwania ż do śmierci. Zapraszam 30 września 2017 roku na godzinę 15.00 na  JUBILEUSZ SAKRAMENTU MAŁĹťEŃSTWA. Po uroczystej Mszy jest przewidziany wspólny poczęstunek przy kawie. Aby się dobrze przygotować do tego wydarzenia, jest prośba o telefoniczne /502 252 562/ lub e-mailowe /dkelblag@gmail.com/ zgłoszenie. Więcej informacji na https://jubileuszmalzenski.blogspot.com/ i na tablicy ogłoszeń.

9. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, zapraszam do bardziej gorliwego odmawiania różańca, w naszej parafii nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 9.00, a od poniedziałku do soboty w październiku codziennie o godz. 16.30, zapraszam.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

11. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Janusza Demko z Sadlinek, l. 47, w Jego intencji: Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…