Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

 

Ogłoszenia parafialne na 33 niedzielę zwykła, rok A                                           19.11.17

 

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuje za kwiaty, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam, p. Annę Piskor, Alinę Piskor, Cecylię Olewińską.

2. Dziękuje serdecznie za pomoc w grabieniu liści przy kościele, Bóg zapłać.

3. Dziękuję serdecznie dla p. Wójt Gminy Sadlinki, p. Elżbiety Krajewskiej, za zorganizowanie w naszym kościele parafialnym koncertu zespołu ARTIS z okazji Dnia Niepodległości. Za dobro i współpracę serdeczne Bóg zapłać.

4. Dziękuje serdecznie za ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na pracę inwestycyjno – budowlane w naszej parafii, za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

5. Dziś przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka, a także Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

7. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam młodzież klas III i II gimnazjum na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

8. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych, różaniec wspominkowy codziennie o godz. 16.30, a następnie Msza św. gregoriańska - zbiorowa za naszych drogich zmarłych poleconych modlitwą Kościoła.

9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” wraz z kalendarzem w cenie 5.00zł oraz kalendarza na rok Pański 2018r. w cenie 10zł. Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o rodzinach, w których urodził się wcześniak. Zachęcamy do lektury!

10. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

11. Od tygodnia ogrzewamy kościół, proszę zamykać drzwi w czasie nabożeństw.

12. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a za dwa tygodnie Adwent.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

14. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Wojciecha Walesiak z Sadlinek, l. 42 oraz śp. Andrzeja Ziarek z Białek, l. 57, w Ich intencji: Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…