Ogłoszenia parafialne na 2 niedzielę okresu zwykłego, rok B              14.01.2018r

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuje za ofiarę na świecę, w tym tygodniu na sobotę zapraszam p. Annę Stromecką, Dorotę Kłos, Irenę Wesołowską, Weronikę Kwaśnicką, Justynę Gburczyk, Katarzynę Bieszk, Elżbietę Paczkowską

2. Trwa malowanie w naszym kościele. Proszę o zachowanie bezpieczeństwa podczas poruszania się po kościele. Pracę zaplanowane zostały do 26 stycznia 2018r. Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

3. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na inwestycję w naszej parafii, za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

5. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

6. W tym tygodniu zapraszam na Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i w sobotę o godz. 16.00 Msza św. ślubna i o godz. 17.00.

7. Dziękuje za podejmowanie mnie po kolędzie, dziękuje za życzliwość i serdeczność, dziękuje za podwożenie mnie do poszczególnych domów. Dziękuje za posiłki podczas kolędy. Dziękuję serdecznie sołtysom Białek, Olszanicy i Karpin za pomoc w przebiegu kolędy.

Proszę o wyrozumiałość. Proszę, aby w miarę możliwości, mogła być obecna cała rodzina, dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów od religii.

8. Podczas kolędy proszę o opinię na temat funkcjonowania parafii i propozycji inwestycji w 2018r. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na malowanie kościoła oraz na ocieplanie budynku kościoła styropianem od wiosny, a następnie plebania i kościół będą miały wspólną strukturę w dwóch odcieniach.

9. Bardzo proszę aby na kolędę przygotować krzyżyk, świeczki, wodę święconą.

10. Program wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek, 15.01.2018, godz. 15.00, ul. Polna Palińscy – Cicha, Polna – Guz

Wtorek, 16.01.2018, godz. 15.00, ul. Tartaczna – Piotrowscy – Młot

Środa, 17.01.2018, godz. 15.00, ul. Tartaczna – Niedbalscy – Jakubiak

Czwartek, 18.01.2018, godz. 15.00, ul. Szkolna, Drozdowska – Mentel

Piątek 19.01.2018, godz. 15.00, ul. Szkolna, Henclik – Mareccy

Sobota, 20.01.2018r. – godz. 9.00 – Sadlinki, ul. Spółdzielcza – Horzempa – Miśkiewicz

11. Będę nosił przy sobie zeszyt do zapisywania intencji mszalnych.

12. Jeżeli z różnych powodów rodzina jest nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii.

13. Za tydzień dzień babci i dziadka, pamiętajmy o naszych najbliższych w swoich modlitwach i jeśli jest to możliwe złóżmy im wizytę.

14. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

15. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Przeczytać intencję.

16. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.