Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocną, rok B                              8.04.2018

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, w tym tygodniu zapraszam z ul. Polnej, p. Małgorzatę Senderek, Ludmiłę Palińską, Natalię Palińską.

2. Dzisiaj w drugą niedzielę Wielkanocną obchodzimy uroczystość Miłosierdzia Bożego, po komunii św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na inwestycję w naszej parafii, za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

5. Jutro obchodzimy liturgiczny obchód Uroczystości Zwiastowania Pańskiego.

6. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas ponadgimnazjalnych i starszych. Obecność obowiązkowa, zapraszam na spotkanie również rodziców.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

Zapowiedź II:

Paweł Tobota, kawaler, Sadlinki, loco

Monika Prokuska, panna, Sadlinki, loco    Damian Ĺťuchowski, kawaler, Kwidzyn, Świętej Trójcy

Jowita Bratkowska, panna, Sadlinki, loco

Zapowiedź I: