Ogłoszenia parafialne na 3 Niedzielę Wielkanocną, rok B                            15.04.2018

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za kwiaty, w tym tygodniu zapraszam z ul. Szkolnej, p. Elżbietę Drozdowską, Joannę Bultrowicz, Annę Matusiak.

2. Dziękuje serdecznie za ofiary na pracę inwestycyjno remontowe w naszej parafii, za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas ponadgimnazjalnych i starszych. Obecność obowiązkowa, zapraszam na spotkanie również rodziców.

4. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie młodzież trzecich  i drugich klas gimnazjalnych.

5. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego”.

Zapowiedź III:

Paweł Tobota, kawaler, Sadlinki, loco

Monika Prokuska, panna, Sadlinki, loco    Damian Ĺťuchowski, kawaler, Kwidzyn, Świętej Trójcy

Jowita Bratkowska, panna, Sadlinki, loco

Zapowiedź II:

Łukasz Fijałkowski, kawaler, Grabowo, parafia NSPJ Nowy Dwór

Marzena Wesołowska, panna, Olszanica, loco

Krzysztof Białas, kawaler, Olszanica, loco

Karolina Szafran, panna, Kwidzyn, św. Jan Kwidzyn

Zapowiedź I:

Łukasz Piechowiak, kawaler, Sadlinki, loco

Katarzyna Wojtowicz, panna, Nebrowo Wielkie, MBKP