Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, rok 26.08.18

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za kwiaty, w tym tygodniu zapraszam p. Aleksandrę Czepek, Agnieszkę Pomianowską, Martę Gadacz.

2. Zachęcam do modlitwy o pogodę dla rolników i o urodzaje.

3. Trwa miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości, Zachęcam do podjęcia dobrowolnej abstynencji od napojów alkoholowych.

4. W piątek, 31 sierpnia, obchodzimy rocznicę tzw. porozumień sierpniowych oraz Ogólnopolski Dzień Solidarności.

5. W sobotę, 1 września, 79 rocz. wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych wszystkich, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny.

6. W I sobotę miesiąca, oddając cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny wspólny różaniec o godz. 16.30, nastepnie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

7. Za tydzień I niedziela miesiąca, wystawienie najświętszego sakramentu na wszystkich Mszach św. a po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic żywego różańca, zapraszam.

8. Po wakacyjnej przerwie zapraszam dzieci na swoją Msze św. z kazaniem dla nich o godz. 11.30, również zapraszam dzieci po odbiór ziarenek z niedzielną ewangelią…

9. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w poniedziałek 3 września.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł. Zachęcamy do lektury!

12. Od ubiegłego tygodnia aktywna jest strona internetowa cmentarza parafialnego w Sadlinkach pod adresem: mogily.pl/sadlinki.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.