Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

Ogłoszenia parafialne na 25 niedzielę zwykła, rok B                           23.09.18

 

1. W minionym tygodniu nie odbyło się sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, mogę tylko przeprosić…, jedna z rodzin złożyła tylko ofiarę na świecę, za którą dziękuję, inne za to osoby zadbały o kwiaty w kościele, za co serdecznie dziękuję, w tym tygodniu zapraszam p. Ewę Demko, Sylwię Altass, Annę Księżopolską.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z III klas gimnazjalnych na pierwsze powakacyjne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

3. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w naszym kościele parafialnym dla pielgrzymów, którzy w tym roku pieszo wędrowali do Częstochowy, na Jasną Górę. Po Mszy św. spotkanie popielgrzymkowe.

4. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców dzieci z klas I szkoły podstawowej, które do sakramentu I komunii św. będą chciały przystąpić w 2020r.

5. Zapraszam chłopców, którzy są i którzy chcieliby zostać ministrantami do służby przy ołtarzu na niedzielne Msze św. jak również w tygodniu.

6. Proszę osoby, które w 2019r. zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński o dokonywanie rezerwacji w zeszycie intencji.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł. Zachęcamy do lektury!

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

9. Od pewnego czasu aktywna jest strona internetowa cmentarza parafialnego w Sadlinkach pod adresem: mogily.pl/sadlinki. Proszę o zgłaszanie wszelkich błędów powstałych w wyniku przepisywania danych z nagrobków na stronę internetową.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.