Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

Ogłoszenia parafialne na 26 niedzielę zwykła, rok B                           30.09.18

 

1. Dziękuję serdecznie dla Koła Różańcowego z Sadlinek za pomoc w posprzątaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę, osobom zawierającym związek małżeński dziękuje za kwiaty, w tym tygodniu zapraszam p. Beatę Lewandowską, Margerittę Komorniczak, Kamilę Szymańską, Jowitę Rajkowską.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 zapraszam rodziców dzieci z klas I szkoły podstawowej, które do sakramentu I komunii św. będą chciały przystąpić w 2020r.

3. Od jutra rozpoczyna się miesiąc październik, zapraszam do bardziej gorliwego odmawiania różańca, w naszej parafii nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 9.00, zapraszam.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W godz. rannych będę odwiedzał chorych z sakramentami św. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00, o 16.30 nabożeństwo Różańcowe, a o godz. 17.00 Msza św., w Olszanicy Msza św. o godz. 18.15.

5. W I sobotę miesiąca, oddając cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny wspólny różaniec o godz. 16.30, następnie Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca, wystawienie najświętszego sakramentu na wszystkich Mszach św. a po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic żywego różańca, zapraszam. Tego dnia przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, – święto Róż Różańcowych, którym dziękujemy za modlitwę w intencjach Kościoła Powszechnego i naszej parafii.

7. Po Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców.

8. Zapraszam chłopców, którzy są i którzy chcieliby zostać ministrantami do służby przy ołtarzu na niedzielne Msze św. jak również w tygodniu.

9. Proszę osoby, które w 2019r. zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński o dokonywanie rezerwacji w zeszycie intencji.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł. Zachęcam do lektury!

11. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

12. Od pewnego czasu aktywna jest strona internetowa cmentarza parafialnego w Sadlinkach pod adresem: mogily.pl/sadlinki. Proszę o zgłaszanie wszelkich błędów powstałych w wyniku przepisywania danych z nagrobków na stronę internetową.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.