Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

 

Ogłoszenia parafialne na 32 niedzielę zwykła, rok B                           11.11.18

 

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Urszulę Ziarek, Ewę Ziarek, Krystynę Sokołowską, Danutę Krzeszowską.

2. Dziękuje serdecznie dla pań z koła Różańcowego z Sadlinek za pomoc w grabieniu liści przy kościele, Bóg zapłać.

3. Dziękuję serdecznie za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła, dziękuję serdecznie dla rodziny p. Gburczyk i Poświata, dziękuję dla p. Oliwa, dziękuję dla p. Piskor.

4. Dziękuje za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace inwestycyjno budowlane, obecnie z przeznaczeniem na elewację kościoła. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

5. Dziękuje serdecznie za waszą dbałość o nasz cmentarz parafialny, dziękuje, że tak wiele osób pięknie segreguje nieczystości na cmentarzu. Proszę, aby wszelkie śmieci wyrzucać do pojemników. Proszę, aby do pojemników nie wrzucać ziemi…

6. Przypominam również o odnowieniu dzierżawy tych grobów, które już przekroczyły okres 20 lat.

7. Dziękuję serdecznie dla p. Wójt Gminy Sadlinki, p. Elżbiety Krajewskiej, za zorganizowanie w naszym kościele parafialnym koncertu zespołu Camerata Vladislavia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii św., zapraszam.

9. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z I klas ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

10. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych, różaniec wspominkowy w tygodniu codziennie o godz. 16.30, a następnie Msza św. gregoriańska – zbiorowa za naszych drogich zmarłych poleconych modlitwą Kościoła.

11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł. Zachęcamy do lektury! Również jest możliwość nabyć kalendarz na rok Pański 2019r. w cenie 10zł.

12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

14. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Zofię Bednarczyk z Sadlinek, l. 90, w Jej intencji: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…