Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

 

Ogłoszenia parafialne na 33 niedzielę zwykła, rok B                           18.11.18

 

1. Dziękuje serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Janinę Górską, Katarzynę Krzeszowską, Beatę Urych.

2. Dziękuje serdecznie za ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na pracę inwestycyjno – budowlane w naszej parafii, za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziękuję serdecznie dla p. Wójt Gminy Sadlinki, p. Elżbiety Krajewskiej, za zorganizowanie w naszym kościele parafialnym koncertu zespołu Camerata Vladislavia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Za dobro i współpracę serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję wszystkim za udział.

4. Dziś przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka, a także Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

5. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z I klas ponadgimnazjalnych i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

6. A za tydzień po Mszy o godz. 11.30 zapraszam młodzież z III klas gimnazjalnych na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

7. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych, różaniec wspominkowy w tygodniu codziennie o godz. 16.30, a następnie Msza św. gregoriańska – zbiorowa za naszych drogich zmarłych poleconych modlitwą Kościoła.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł. Zachęcamy do lektury!

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

10. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a za dwa tygodnie Adwent.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.