Ogłoszenia parafialne na 4 niedzielę adwentu, rok C                                       23.12.18.

1. Dziękuje serdecznie rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, w tym tygodniu zapraszam: p. Aleksandrę Kłos, Marię Daniszewską, Andżelinę Wosztyl, Tamarę Zawadzką.

2. Dziękuję serdecznie dla rodziny p. Zubel za ufundowanie choinki przed kościołem, a rodzicom dzieci komunijnych dziękuje za ufundowanie i zamontowanie choinek i ich ubranie jak również dziękuję za zbudowanie w tym roku żłóbka wraz z całym wyposażeniem, serdeczne Bóg zapłać.

3. Dla dzieci i pracowników przedszkola dziękuje za ubranie swojej choinki, jak również za udział w konkursie szopek bożonarodzeniowych.

4. Dziękuje serdecznie za pomoc w zaplanowaniu wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Kolędę zaplanowano od czwartku 27 grudnia 2018r. Najpierw 4 dni w Białkach. Szczegółowy program będę podawał stopniowo. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na dalsze pracę remontowe w naszej parafii. Dlatego też na kolędzie będę prosił o dalsze podpowiedzi inwestycyjne.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów III klas gimnazjalnych na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania.

6. Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcam do godnego przeżycia Wigilii: do zachowania takich zwyczajów jak łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, czytanie perykopy ewangelicznej, śpiew kolęd, spożywanie potraw postnych.

7. Okres Bożego Narodzenia rozpoczniemy Pasterką.
Dla dzieci i osób starszych o godz. 22.00, a dla wszystkich pozostałych o godz. 24.00.
Podczas tych Mszy św. symbolicznie złożymy deklarację przyrzeczenia duchowej adopcji dziecka poczętego.

8. We wtorek, I dzień świąteczny, Msze św. o godz. 9.30, 11.30 i wieczorna o godz. 17.00.

9. W środę II dzień świąteczny, Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 11.30, nie ma Mszy św. o godz. 17.00.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, mamy świąteczny podwójny nr „Gościa Niedzielnego” w cenie wyjątkowo 8zł.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.