Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Bożego Narodzenia, rok C                 25.12.18

1.Dziękuje serdecznie za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Bożego Narodzenia, dziękuje za ufundowanie choinek do kościoła, dziękuje za pomoc w dekoracji, wszystkim osobom zaangażowanym bardzo serdecznie dziękuje.

2. Dziękuje serdecznie p. Elżbiecie Krajewskiej, wójta Gminy Sadlinki, za oświetlenie ulic w Sadlinkach z racji pasterki o godz. 24.00, serdeczne Bóg zapłać.

3. Jutro drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana pierwszego męczennika, Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.30. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00
Od czwartku do soboty Msze św. o godz. 17.00.

4. W niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

5. Pragnę rozpocząć wizytę duszpasterską, jest to moja piąta kolędą. Proszę, aby w miarę możliwości, mogła być obecna cała rodzina, dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów od religii.

6. Podczas kolędy proszę o opinię na temat funkcjonowania parafii i propozycji inwestycji w 2019r. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na dalsze pracę remontowe w naszej parafii.

7. Bardzo proszę aby na kolędę przygotować krzyżyk, świeczki, wodę święconą.

8. Program wizyty duszpasterskiej:

W czwartek 27.12.2018, godz. 9.00, Białki – góry, od p. Małgorzaty Wesołowskiej do Tomasza Szczerba.

W piątek, 28.12.2018, godz. 9.00 Sadlinki, ul. Kwidzyńska przy Białkach i Białki – góry, od Marka Gburczyk do Kazimierza Malinowskiego

W sobotę 29.12.2018, godz. 9.00 Białki, od Jarosława Gutmańskiego do Zbigniewa Oliwa.

W środę 2.01.2019r. godz. 9.00, Sadlinki, ul. Polna przy Białkach, Białki, od Piotra Kamińskiego do Mieczysława Szczerba.

Szczegółowy plan wywieszony jest w kruchcie kościoła. Proszę o pojazd na czas kolędy.

9. Będę nosił przy sobie zeszyt do zapisywania intencji mszalnych.

10. Jeżeli z różnych powodów rodzina jest nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii.