Ogłoszenia parafialne na 2 niedzielę okresu zwykłego, rok C                 20.01.2019r

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuje za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Alicję Pietryka, Dorotę Małkowską, Jolantę Kwiatkowską.

2. Dziękuje serdecznie za ofiary na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę, za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów I klas ponadgimnazjalnych i starszych, na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania.

4. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów III klas gimnazjalnych na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania.

5. W tym tygodniu zapraszam na Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i w sobotę o godz. 17.00.

6. Dziękuje za podejmowanie mnie po kolędzie, dziękuje za życzliwość i serdeczność, dziękuje za podwożenie mnie do poszczególnych domów. Dziękuje za posiłki podczas kolędy. Dziękuję serdecznie sołtysom Białek, Olszanicy i Karpin za pomoc w przebiegu kolędy. Proszę o wyrozumiałość. Proszę, aby w miarę możliwości, mogła być obecna cała rodzina, dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów od religii.

7. Podczas kolędy proszę o opinię na temat funkcjonowania parafii i propozycji inwestycji w 2019r. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na dalsze pracę remontowe w naszej parafii.

8. Bardzo proszę aby na kolędę przygotować krzyżyk, świeczki, wodę święconą.

9. Program wizyty duszpasterskiej:

Niedziela – 20.01.2019 – Sadlinki, godz. 13.00, ul. Rzemieślnicza
Poniedziałek – 21.01.2019 – Sadlinki, godz. 15.30, ul. Piaski, Andrzej Krauza – Zdzisław Talarczyk
Wtorek, 22.01.2019, Sadlinki, godz. 15.30, ul. Piaski, Kazimierz Daroszewski – Jarosław Warpas
Środa, 23.01.2019, Sadlinki, godz. 15.30, ul. Piaski, Andrzej Błachuta – Zbigniew Olszewski
Czwartek, 24.01.2019, Sadlinki, godz. 15.30, ul. Grudziądzka – Tartak, do Wojciech Poźniak, ul. Leśna
Piątek, 25.01.2019, Sadlinki, godz. 15.30, ul. Grudziądzka – Zbigniew Goska – Tadeusz Kawka
Sobota, 26.01.2019 – godz. 9.00, Sadlinki, ul. Spółdzielcza – Tomasz Horzempa – Jerzy Miśkiewicz

10. Będę nosił przy sobie zeszyt do zapisywania intencji mszalnych.

11. Jeżeli z różnych powodów rodzina jest nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii.

12. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 5.00zł.

14. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź II:
Sławomir Dudek, kawaler, Karpiny, loco
Iwona Kamińska, panna, Karpiny, loco

15. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

16. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Barbarę Wesołowską z Olszanicy, l. 55, śp. Katarzynę Piskor z Sadlinek, l. 96, w Ich intencji: Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…