Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Bożego Narodzenia, rok A                         25.12.19

1. Dziękuje serdecznie za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Bożego Narodzenia, dziękuje za światełko pokoju z Betlejem, jak co roku przynoszone przez naszych harcerzy, wszystkim osobom zaangażowanym bardzo serdecznie dziękuje.

2. Dziękuje serdecznie p. Elżbiecie Krajewskiej, wójta Gminy Sadlinki, za oświetlenie ulic w Sadlinkach z racji pasterki o godz. 24.00, serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziękuje serdecznie p. Grażynie Bukalskiej za dbałość o obrusy ołtarzowe, serdeczne Bóg zapłać…

4. Dziękuje serdecznie p. Markowi Bałdowskiemu za pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Jutro drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana pierwszego męczennika, Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.30. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na KUL.

6. W piątek i w sobotę Msze św. o godz. 17.00.

7. W niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

8. Pragnę rozpocząć wizytę duszpasterską, jest to moja szósta kolędą. Proszę, aby w miarę możliwości, mogła być obecna cała rodzina, dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów od religii.

9. Podczas kolędy proszę o opinię na temat funkcjonowania parafii i propozycji inwestycji w 2020r. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na dalsze pracę inwestycyjne i remontowe w naszej parafii. W pierwszej kolejności dokończenie balustrady na chórze i nowe ławki, a następnie skończenie prospektu organowego i spłacenie instrumentu muzycznego.

10. Bardzo proszę aby na kolędę przygotować krzyżyk, świeczki, wodę święconą.

11. Program wizyty duszpasterskiej:

Szczegółowy plan wywieszony jest w kruchcie kościoła. Proszę o pojazd na czas kolędy.

12. Podczas kolędy noszę przy sobie zeszyt do zapisywania intencji mszalnych.

13. Jeżeli z różnych powodów rodzina jest nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii.

14. W niedzielę 5 stycznia 2020r. będziemy gościć w naszym kościele Zespół pieśni i tańca „Powiśle” z Kwidzyna. Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich na wspólne kolędowanie do naszej świątyni. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 9.30, a następnie po zakończeniu Mszy św. wysłuchamy koncertu kolęd, serdecznie zapraszam.