Ogłoszenia parafialne na 5 niedzielę okresu zwykłego, rok A                    9.02.2020r

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuje za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Renatę Choma, Małgorzatę Choma, Mariana Podjackiego.

2. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na inwestycję w naszej parafii, za ofiary Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

4. We wtorek, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o ludziach chorych i o wszystkich, którzy się nimi opiekują. Msza św. o godz. 17.00, zapraszam. Podczas Mszy św. możliwość przyjęcia sakramentu chorych, i błogosławieństwo najświętszym sakramentem jak w Lourdes.

5. W tym tygodniu zapraszam na Msze św. w poniedziałek o godz. 7.00, we wtorek o godz. 17.00, od środy do piątku o godz. 7.00, w sobotę o godz. 17.00.

6. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas pierwszych szkół średnich i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

7. Dziękuje za podejmowanie mnie po kolędzie, dziękuje za życzliwość i serdeczność. Dziękuje za posiłki podczas kolędy. Proszę o wyrozumiałość. Proszę, aby w miarę możliwości, mogła być obecna cała rodzina, dzieci i młodzież szkolną proszę o przygotowanie zeszytów od religii.

8. Podczas kolędy proszę o opinię na temat funkcjonowania parafii i propozycji inwestycji w 2020r. Wszelkie ofiary składane z racji kolędy przeznaczone będą na dalsze pracę inwestycyjne i remontowe w naszej parafii. W pierwszej kolejności dokończenie balustrady na chórze i nowe ławki, a następnie skończenie prospektu organowego i spłacenie instrumentu muzycznego.

9. Bardzo proszę aby na kolędę przygotować krzyżyk, świeczki, wodę święconą.

10. Program wizyty duszpasterskiej:

11. Jeżeli z różnych powodów rodzina jest nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii.

12. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 6.00zł.

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

15. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Stanisława Chmura z Olszanicy, l. 92, śp. Krystynę Jońca z Białek, l. 89, w Ich intencji: Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…