Ogłoszenia parafialne na 6 niedzielę okresu zwykłego, rok A                  16.02.2020r

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuje za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Reginę Dudek, Iwonę Dudek, Zdzisławę Romanowską.

2. Dziękuje serdecznie za ofiary na pracę inwestycyjno – remontowe w naszej parafii, za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas pierwszych szkół średnich i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

4. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas ósmych szkoły podstawowej na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

5. Zakończyłem wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękuje za podejmowanie mnie po kolędzie, dziękuje za życzliwość i serdeczność. Dziękuje za posiłki podczas kolędy. W najbliższym czasie podam sprawozdanie z kolędy.

6. Jeżeli z różnych powodów rodzina była nieobecna na kolędzie, a chciałaby abym pobłogosławił mieszkanie proszę o indywidualne umawianie się w zakrystii lub telefonicznie.

7. Msze św. od tego tygodnia już według popołudniowego programu o godz. 17.00 i 18.00, zapraszam.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 6.00zł.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.