Parafia sadlinki

Parafia rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sadlinkach

 

Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrztu Pańskiego, rok A                   10.01.2021

 

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Andżelinę Górną, Ilonę Gburczyk, Agnieszkę Jesionowską.

2. Dziękuje serdecznie za pomoc w odśnieżaniu terenu przed kościołem i na parkingach, serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziękuje za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace inwestycyjno – budowlane. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj przypada Święto Chrztu Pańskiego – ostatni dzień Okresu Narodzenia Pańskiego, a kolędy możemy śpiewać do 2 lutego.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

6. A za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam uczniów klas drugich szkół średnich i starszych na kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

7. Ze względu na stan epidemiczny kolęda w sposób tradycyjny nie może się odbyć, ale jeśli ktoś z parafian będzie miał takie życzenie, aby pobłogosławić mieszkanie, to proszę o zgłoszenie osobiste w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

Porządek kolędy jest w tych warunkach ustalany na bieżąco, dlatego w tym tygodniu jest możliwość: w poniedziałek od godz. 15.00 ul. Piaski, we wtorek od godz. 15.00 u. Tartaczna, w środę od godz. 15.00 ul. Szkolna, w piątek od godz. 15.00 ul. Polna i ul. Cicha, w sobotę od godz. 9.00 ul. Brzozowa domki oraz blok nr 28.

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 6.0zł.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

11. W ostatnim okresie Pan Bóg powołał do siebie śp. Janusza Lewandowskiego z Prabut, l. 51, w Jego intencji: Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…