Wizyta J.E.Ks.Bp. Józefa Wysockiego

Biskupa Pomocniczego Diecezji Elbląskiej

w Zespole Szkół w Sadlinkach  - 15.05.2007 r.

Dnia 15 maja 2007 r. na zaproszenie Pana Andrzeja Rupiety – dyrektora Zespołu Szkół w Sadlinkach odbyło się spotkanie J. E. Ks Bp Józefa Wysockiego biskupa pomocniczego diecezji elbląskiej. Biskupowi towarzyszył ks. Prałat Adam Tylutki – proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sadlinkach. Ks. Biskup Józef Wysocki został powitany przez dzieci klas drugich, dyrekcję i kierownictwo szkoły. Następnie spotkał się z młodzieżą klas III gimnazjum, która w dniu 15 maja 2017 r. przyjmowała sakrament bierzmowania i dziećmi klas II przygotowujących się do I komunii świętej. Następnie dyrektor szkoły oprowadził ks. Bp Józefa Wysockiego po całym obiekcie szkolnym. Po zaprezentowaniu przez Pana Andrzeja Rupietę - dyrektora szkoły ks. Biskupowi szkoły odbyło się w bardzo miłej atmosferze spotkanie Ks. Biskupa z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców, na którym zostaliśmy zaproszeni przez jego ekscelencje do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej do Stagniewa w dniach 26-27.05.2007 r. na uroczystość Zesłania Ducha Świętego powiązanym ze świętem Biblii i mszą świętą o uzdrowienie.

Więcej zdjęć w galerii  >>