Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocną, rok A                              16.04.2023

1. Chrześcijanom Kościołów wschodnich, a zwłaszcza naszym Siostrom i Braciom z Ukrainy obchodzącym dziś Święta Wielkanocne życzymy radości i pokoju, które płyną ze zwycięstwa Chrystusa. On zmartwychwstał prawdziwie, alleluja!

1. Dziękuje za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, dziękuję za ofiarę na świecę, w tym tygodniu zapraszam p. Sylwię Kasprowicz, Katarzynę Krupa, Dorotę Kulpa.

1. Dziękuje serdecznie za ofiary na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę. Za wszelką życzliwość i zrozumienie serdeczne Bóg zapłać.

1. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych przy plebanii, serdeczne Bóg zapłać.

1. Dzisiaj w drugą niedzielę Wielkanocną obchodzimy uroczystość Miłosierdzia Bożego, po komunii św. wystawienie najświętszego sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii św., zapraszam.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć w naszej parafii następujące osoby:

Zapowiedź II:
    Arkadiusz Baliński, cywilnie związany, zam. Ośno, św. Antoniego Rakowiec
    Katarzyna Piętka, cywilnie związana, zam. Ośno, św. Antoniego Rakowiec

Zapowiedź I:
    Adrian Gwóźdź, kawaler, Sadlinki, loco
    Natalia Sobieraj, panna, Sadlinki, loco

1. Zachęcam do udziału w diecezjalnych uroczystościach ku czci św. Wojciecha, które odbędą się w najbliższą sobotę (22 kwietnia) w Świętych Gaju. Msza św. przy ołtarzu polowym o godz. 14.00.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego” w cenie 10zł. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł o „Dzienniczku” św. siostry Faustyny Kowalskiej – jak inspiruje i porusza. Zachęcam do lektury! Czytajmy prasę katolicką, czytajmy książki.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.