czwartek, 20 kwietnia 2023r.

Wywiad z ks. Zenonem Szerle

sobota, 08 kwietnia 2023r.

Wielka Sobota, dzień spoczynku Pana w grobie.

Czas, w którym adorujemy Pana Jezusa złożonego do grobu

Grób Pański parafia Podwyższenia Krzyża św. w Sadlinkach

Wiecej zdjęć na stronie galerii >>

niedziela, 02 kwietnia 2023r.
sobota, 01 kwietnia 2023r.

Porządek nabożeństw Wielkiego Tygodnia 2023 r. w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Sadlinkach

czwartek, 30 marca 2023r.

Marsz Papieski w Kwidzynie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej z siedzibą w Kwidzynie oraz NSZZ Solidarność w Kwidzynie potępiają podły atak na osobę świętego Jana Pawła II oraz Kościół Katolicki w Polsce. Dając wyraz swemu poparciu wartości, w zgodzie ze swym statutem organizacji, włączamy się w ogólnopolską akcję obrony godności naszego największego Rodaka, świętego Jana Pawła II i zachęcamy do tego wszelkie organizacje parafialne, pozarządowe i osoby prywatne. W dniu 2 kwietnia 2023 roku o godzinie 15:00 w Kwidzynie spotykamy się na rondzie Jana Pawła II, wraz ze wszystkimi wyrażającymi podobny pogląd. Liczymy na szeroki odzew w naszym mieście.

źródło: elblag.srk.opoka.org.pl