poniedziałek, 26 września 2022r.

Wielokrotnie w naszej parafii zbieraliśmy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym roku również pragniemy włączyć się w akcję „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Zostań Patronem Polskich Misjonarzy”. Zużyty sprzęt proszę przywozić na parking przed kościołem w środę i w czwartek, 28 i 29 września, odbiór przez współpracującą firmę odbędzie się 30 września do godz. 14.00. Dochód przeznaczony jest na misje.

niedziela, 25 września 2022r.
niedziela, 18 września 2022r.
piątek, 16 września 2022r.

Oficjalne podziękowanie od franciszkanów z Gdyni

wersja PDF >>

środa, 14 września 2022r.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Odpust w naszej parafii i dożynki parafialne.

Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Czy za każdym razem, gdy go czynię, robię to z pełną świadomością? Wobec profanacji krzyża w wielu miejscach świata powinienem się zastanowić nad tym, jakie miejsce w moim życiu zajmuje Chrystusowy krzyż – znak zbawienia i zwycięstwa. Czy w moim domu, miejscu pracy jest dla niego godne miejsce?

10.00 Msza święta
17.15 Drogą krzyżową aleją brzóz
18.00 Msza św. odpustowa pod przewodnictwem O. Grzegorza Kordek z Kwidzyna, zakończona procesją eucharystyczną