sobota, 23 marca 2019r.

Rekolekcje Wielkopostne 2019 Sadlinki

środa, 06 marca 2019r.

Dziś Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu - czas rozważania Tajemnicy Męki i Śmierci Chrystusa. W tym dniu wierni przyjmują na swoje głowy popiół - znak podjęcia wielkopostnej pokuty i nawrócenia. Pan Bóg przypomina o tym przez proroka Joela: "Nawróćcie się do Mnie całym swym sercem, przez post i płacz, i lament. Rozdzierajcie jednak serca wasze, a nie szaty! Nawróćcie się do Pana Boga waszego! On bowiem jest łaskawy, miłosierny, nieskory do gniewu i wielki w łaskawości, a lituje się na widok niedoli" (Jl 2, 12-13). Tekst ten mówi nie tylko o potrzebie nawrócenia i pokuty, ale także o niezmierzonym miłosierdziu Boga i Jego gotowości do przebaczenia. Pełne ufności zwrócenie się ku Bogu, który kocha grzesznika, jest już odwróceniem się od zła, a na pewno jest początkiem nawrócenia.

sobota, 02 marca 2019r.

Sadlinki - Pierwsza sobota miesiąca

Nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca to narzędzie, które Bóg daje człowiekowi, jeśli zaczniemy je praktykować, wiele dusz zostanie uratowanych przed piekłem i nastanie pokój na świecie.

Od tego zależy przyszłość, zarówno Polski, jak i całego świata!

Dlatego prosimy – bierz udział w tym Bożym planie, z gorącym sercem, odwagą i determinacją. Nawet jeśli coś nie wyszło i musisz zacząć od nowa (należy odprawić, co najmniej pięć pierwszych sobót pod rząd). Zapraszaj, jak najwięcej osób do udziału w nabożeństwie!

www.soboty.pl