sobota, 02 marca 2019r.

Sadlinki - Pierwsza sobota miesiąca

Nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca to narzędzie, które Bóg daje człowiekowi, jeśli zaczniemy je praktykować, wiele dusz zostanie uratowanych przed piekłem i nastanie pokój na świecie.

Od tego zależy przyszłość, zarówno Polski, jak i całego świata!

Dlatego prosimy – bierz udział w tym Bożym planie, z gorącym sercem, odwagą i determinacją. Nawet jeśli coś nie wyszło i musisz zacząć od nowa (należy odprawić, co najmniej pięć pierwszych sobót pod rząd). Zapraszaj, jak najwięcej osób do udziału w nabożeństwie!

www.soboty.pl

poniedziałek, 25 lutego 2019r.

Polecane strony

Poznaj klucze do dobrego małżeństwa. Są to trzy bardzo ważne sentencje, które składają się na udaną relację obojga ludzi.

www.dobremalzenstwo.pl

Intrygująca, nietypowa witryna internetowa, specjalne profile na kanałach social media, super moc – tak prezentuje się rodzina Nierozerwalnych. Właśnie pojawiła się w sieci i na pewno będzie o niej głośno.     nierozerwalni.org