środa, 13 lipca 2022r.
czwartek, 23 czerwca 2022r.

Po przerwie spowodowanej epidemią, odbyła się piesza pielgrzymka do kaplicy bł. Doroty w konkatedrze w Kwidzynie. Pielgrzymka wyruszyła spod szkoły podstawowej w Sadlinkach.

Piesza pielgrzymka do kaplicy bł. Doroty w konkatedrze w Kwidzynie

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu p. Andrzeja Milewskiego >>

czwartek, 16 czerwca 2022r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Jak co roku ulicami Sadlinek przeszła procesja do czterech ołtarzy. Procesja zakończyła się w kosciele, wspólnym odśpiewanim Te Deum laudamus oraz Boże, coś Polskę.

Więcej zdjęć w galerii >>

środa, 01 czerwca 2022r.

Jeszcze w tym miesiącu na jednym z posiedzeń Sejmu odbędzie się pierwsze czytanie projektu:

"Legalna aborcja bez kompromisów".

Już dziś podpisz petycję: - Posłowie, Legalna Aborcja do kosza!

Proszę wyobrazić sobie maleńkie dziecko, które pływa w wodach płodowych, jest mu ciepło i dobrze, nie wie nic o grożącym mu niebezpieczeństwie... Pewnego dnia bezduszny aborter w najbardziej brutalny sposób przerywa jego życie, a małe ciałko wyrzuca do kosza na odpadki medyczne. Czy w tej sytuacji możemy sobie pozwolić na milczenie...?
Dziś Dzień Dziecka. Niech podpis pod petycją będzie naszym prezentem dla najmłodszych i najbardziej bezbronnych dzieci...

Nie zapominaj o modlitwie za posłów!